سبد خرید 0

آخرین وضعیت برگزاری بزرگترین آزمون استخدامی متمرکز پتروشیمی/ اعلام شرایط برگزاری آزمون+ رشته و گرایش‌های تحصیلی

آخرین وضعیت برگزاری بزرگترین آزمون استخدامی متمرکز پتروشیمی/ اعلام شرایط برگزاری آزمون+ رشته و گرایش‌های تحصیلی

? به نقل از شاپا (شبکه پتروشیمی هلدینگ خبری انرژی نیوز)، به دنبال تماس‌ و سوالات متعدد مخاطبان ارزشمند «انرژی نیوز» برای تشریح آخرین وضعیت برگزاری بزرگترین آزمون استخدامی صنعت پتروشیمی در سال 98، موضوع را از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس پیگیری کردیم و درباره برخی پرسش‌ها، پاسخ‌هایی به شرح ذیل اخذ شد:

? برگزاری آزمون در چه مرحله‌ای است؟ نوشتن و تدوین آگهی و دفترچه آزمون به پایان رسیده و قرار است نیمه اول شهریورماه امسال در نشست هیات مدیره بررسی و در صورت تصویب اقدامات اجرایی برای فراخوان و انتشار آگهی در رسانه‌ها انجام شود.

? آزمون کی برگزار می‌شود؟ در صورتی‌که هیات مدیره دفترچه و شرایط آزمون را تصویب کند، مهرماه فراخوان و به فاصله 35 تا 45 روز بعد آزمون استخدامی متمرکز برای صنایع پتروشیمی ماهشهر برگزار خواهد شد.

? شرایط اولیه آزمون را تشریح کنید؟ شرایط برگزاری آزمون متمرکز ماهشهر کم و بیش شبیه آزمون استخدامی پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس بوده با این تفاوت که در این آزمون بیشتر رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی در حوزه عملیات، بهره‌برداری و تعمیرات خواهد بود در این راستا به دنبال جذب گرایش‌ رشته‌های مهندسی شیمی، مکانیک، برق، ابزار دقیق، محیط زیست، ایمنی و بهداشت حرفه‌ای و … در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد هستیم.

? شرایط جذب بومی و غیربومی به چه صورت است؟ همچون آزمون پالایشگاه بیدبلند در سه سطح بومی ماهشهر، استان خوزستان و سراسر کشور ضرایب بومی تعیین خواهد شد که البته باید این شرایط در هیات مدیره صنایع پتروشیمی خلیج فارس تصویب شود.

? در همین حال، «جعفر ربیعی» مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس مردادماه امسال در گفتگو با «انرژی نیوز» با بیان اینکه برگزاری آزمون استخدامی متمرکز ماهشهر منتفی نشده است، گفته است: امسال دو آزمون استخدامی برای صنایع پتروشیمی ماهشهر و عسلویه برگزار می‌کنیم که زمان بندی فراخوان و برگزاری آزمون پتروشیمی ماهشهر به‌زودی اعلام می‌شود.

keyboard_arrow_up