سبد خرید 0

درباره ما

سافت جنوب

چرا سافت جنوب را انتخاب کنیم؟!

مجتمع نرم افزاری جنوب، برترین برند تجاری و مرکز دوره های صنعتی ، آزمون استخدامی و پیشروی مهارتی است که همواره کوشیده است توازن منطقی بین نیازهای بازار کار و توانایی فنی متقاضیان را برقرار نموده و با ارائه آخرین روش های آموزشی و کادر مجرب اساتید که علاوه بر تحصیلات آکادمیک در صنعت نیز مشغول بکار می باشند دپارتمان های این مجموعه هر یک با بهره مندی از تیم علمی مجرب در شاخه های مختلف علوم در زیر شاخه های گسترده ایی مشغول به خدمات رسانی مجتمع نرم افزاری جنوب (سافت جنوب) می باشند.

ارائه مدارک بین المللی بعد از پایان دوره

مجتمع نرم افزاری جنوب (سافت جنوب) خود را مسئول می داند تا خدماتی را که ارائه می دهد با کیفیت عالی ارائه شوند که یکی از مهمترین برتری ما ارائه مدارک بین الملی قابل ترجمه و قابل استعلام می باشد که بابت این موضوع موسسه هزینه ی گزافی را متحمل می شود و مدارک دروه به صورت رایگان به کارآموزان قبول شده در آزمون ارائه می شود.

ارائه مدارک بین المللی بعد از پایان دوره

ویژگی کلاس های آنلاین چیست؟

با توجه به نیاز روز افزون جامعه ی مهندسین و افراد صنعتی به دانش روز دنیا مجتمع نرم افزاری اقدام به برگزاری کلاس های تماما آنلاین نموده که از دلایل اصلی این خدمت نوین ارائه خدمات با کیفیت آموزشی به تمام ایرانیان است و نه صرفا آموزش به مردم یک شهر از طرفی به دلیل استفاده از مجرب ترین اساتید و عدم امکان حضور همه اساتید به اهواز (دفتر مرکزی موسسه در اهواز واقع شده است) جهت تدریس موسسه جهت استفاده از این اساتید با صرف هزینه های گزاف پنل اختصاصی کلاس های آنلاین را تجهیز و تهیه نموده تا بتواند بهترین خدمات را به واسطه بهترین اساتید به تمامی ایرانیان ارائه دهد.

پرداخت اقساط

مجتمع نرم افزاری جنوب جهت رفاه حال کارآموزان پرداخت به صورت اقساط را در نظر گرفته است که شَروط آن به شرح زیر می باشد.
1- با استفاده از طرح پرداخت اقساط تمامی تخفیف ها از جمله تخفیف دانشجویی، تخفیف پلکانی، خرید ویژه، تخفیف دعوت توسط دوستان و کدهای تخفیف برای کارآموز غیر قابل استفاده می باشد و باید قیمت اصلی محصول را پرداخت نماید.
2-شرایط پرداخت به دو صورت می باشد که در حالت اول متقاضی در صورت پرداخت یک سوم کل مبلغ (33% کل مبلغ) در موقع ثبت نام می تواند با ارسال چک به مبلغ دو سوم کل مبلغ (66% کل مبلغ) برای تاریخ 3 ماه آینده به دفتر مرکزی موسسه از این طرح استفاده کند و در صورتی که ارائه چک امکان پذیر نمی باشد، می بایست یک سوم مبلغ (33% کل مبلغ) را موقع ثبت نام پرداخت نماید و تا 1 جلسه مانده به جلسه آخر می بایست کل مبلغ را تسویه کند وگرنه امکان شرکت در جلسه آخر و امتحان دوره را تا موقع پرداخت مبلغ نخواهد داشت.

تخفیفات

یکی از برترین ویژگی های مجتمع نرم افزاری جنوب قیمت فوق العاده مناسب، رقابتی و تخفیفات فوق العاده آن می باشد که با چند طرح مختلف این امکان را به وجود آورده تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از محصولات با کیفیت موسسه با قیمت مناسب بهره مند بشوند، اما این طرح ها دارای چه شرایطی هستند؟
1.تخفیف دانشجویی: دراین طرح تمامی دانشجویان با آپلود کردن تصویری از کارت دانشجویی( یا مدرکی که ثابت کند دانشجو هستند ) هنگام ثبت نام آنلاین در سایت از 15% تخفیف به صورت خودکار بهره مند می شوند لازم به ذکر است که صحت این مدارک توسط کارشناسان بررسی می شود و در صورت عدم تطابق اطلاعات ثبت نام لغو می شود.
2.طرح پلکانی: این طرح متقاضی را تشویق می کند تا به صورت همزمان در چند دوره ثبت نام کند که با شرکت در یک دوره از تخفیفی بهرمند نمی شود اما با ثبت نام همزمان 2 دوره از 5% تخفیف با ثبت نام همزمان 3 دوره از 10% تخفیف با ثبت نام همزمان 4 دوره از 15% تخفیف با ثبت نام همزمان 5 دوره از 20% تخفیف با ثبت نام همزمان 6 دوره یا بیشتر از 25% تخفیف بهرمند می شود. (محصولات فروش ویژه از این تخفیف بهرمند نمی شوند.)
3.تخفیف تا سقف 100%:در این طرح با معرفی ما به دوستان و ثبت نام  آن ها 33%از میزان ثبت نامی آن ها به شما تخفیف داده میشود و در صورتی که به اندازه ی مبلغ ثبت نامی شما دوستانتان را معرفی نمایید می توانید به صورت رایگان در دوره های ما ثبت نام کنید.

تخفیفات ویژه هر جمعه

مجتمع نرم افزاری جنوب روزهای جمعه تعدادی از محصولات را به صورت تخفیف ویژه با فرصت خرید تنها 24 ساعت عرضه خواهد کرد که این فرصت می تواند به تمامی متقاضیان کمک بزرگی در امر آموزش با کیفیت با مبلغ مناسب اراِئه دهد.

حضور رایگان در جلسات اول

به منظور ایجاد اعتماد شما نسبت به محتوای علمی و روش تدریس مدرس، مجتمع نرم افزاری جنوب این امکان را فراهم کرده است تا امکان شرکت به صورت رایگان در جلسه اول برای تمامی دوره ها امکان پذیر شود و شما می توانید جهت استفاده از این خدمات تنها با تماس با کارشناسان ما و اطلاع به آنان در جلسه اول دوره دلخواه شرکت کنید و در صورت تمایل به شرکت در جلسات بعدی موسسه با ثبت نام در دوره این امر امکان پذیر خواهد شد.

گارانتی بازگشت 100% وجه

مجتمع نرم افزاری جنوب جهت ایجاد بالاترین کیفیت و مناسب ترین خدمات آموزشی خود را مسئول می داند از این رو برای دادن اطمینان خاطر به کارآموزان تمامی دوره های تربیت کارشناس خود را گارانتی کرده است و در صورتی که بنا به هر دلیل متقاضی از کیفیت دوره ناراضی باشد 100% مبلغ پرداختی عودت داده می شود.

درباره مجموعه سافت جنوب

شما اینجا به یک متخصص تبدیل می شوید!

مجتمع نرم افزاری جنوب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ با فعالیت در زمینه های آزمون استخدامی و ارئه خدمات مشاوره ای و آموزشی برای کنکور ارشد و دکتری برای مهندسین نفت، شیمی و مکانیک شروع کرد و از سال ۹۷ به طور رسمی اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت کرد.

تاسیس و مدیریت این مجموعه توسط مهندس سعید حمیدی جلیانی انجام شده است. ایشان خود نیز به عنوان رتبه برتر در کنکور مهندسی نفت و عضوی فعال از جامعه مهندسین نفت می باشد. ایشان تمام سعی خود را کرده اند که در راستای رسالت فردی خود که همان خدمت به جامعه مهندسین است قدمی موثر برداشته باشد.

دپارتمان های ما

1- دپارتمان نفت، شیمی و گاز

۲- دپارتمان مکانیک

۳- دپارتمان HSE

۴- دپارتمان برق

5- دپارتمان دوره های عمومی

6- دپارتمان آزمون استخدامی

ارائه خدماتی همچون

1- ارائه خدمات آموزشی برای کنکور ارشد و دکتری

۲- برگزاری دوره های کوتاه مدت و بلند مدت تئوری، نرم افزاری و صنعتی به صورت آنلاین و یا کلاس حضوری برای شرکت ها و موسسات

۳- برگزاری کلاس های آمادگی آزمون استخدامی و همچنین آمادگی در مصاحبه آزمون استخدامی

۴- اعزام نیرو های متخصص به اقصی نقاط جهان

ارائه مدرک بین المللی بعد از پایان دوره های سافت جنوب

پشتیبانی و راهنمایی هفت روز هفته

تضمین کیفیت تمامی دورهای مجموعه سافت جنوب

ضمانت بازگشت وجه در صورت رضایت نداشتن از دوره

keyboard_arrow_up