سبد خرید 0

شما در مجتمع نرم افزاری جنوب

به یک متخصص تبدیل می شوید!

 دپارتمان دوره های عمومی مجتمع نرم افزاری جنوب (سافت جنوب) با هدف ارتقاء دانش تخصصی مهندسین و متخصصین و شاغلین صنایع مختلف کشور بصورت دوره های صنعتی و کاربردی، آکادمیک پایه گذاری گردیده است. دپارتمان دوره های عمومی به پشتوانه برخورداری از اساتید و مدرسین مجرب و با سابقه و بکارگیری امکانات و تجهیزات مناسب توانسته است بستر مناسبي را جهت پيشرفت و افزايش سطح آگاهي و مهارت هاي تخصصي دانش پذيران، مهندسين فراهم نمايد.

دوره های عمومی

نام دورهتاریخ شروعمدت(ساعت) قیمت آزادجزئیات دوره/ثبت نام آنلاین
دوره تربیت کارشناس"کنترل پروژه"امکان ثبت نام
تا انتهای ترم پاییز
48ساعت348.000 ثبت نام
دوره MS-PROJECT
1398/8/1824ساعت290.000 ثبت نام
دوره Primavera
1398/9/924ساعت290.000 ثبت نام

افزایش سطح مهارت

بله کاملا درست است. شما اینجا در پایان دوره به یک متخصص تبدیل می شوید!

تضمین کیفیت دوره ها

سافت جنوب تمامی دوره های صنعتی و دوره های آکادمیک خود را تضمین میکند.

کنترل و مدیریت زمان

شما در سافت جنوب در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود می رسید.

group233
350,000 تومان
بدون امتیاز 0 رای
مدرس : حامد تقوی
group232
450,000 تومان

جدیدترین دوره ها

جدیدترین دوره های عمومی

سئوالات متداول دپارتمان دوره های عمومی

پاسخ سوالات شما پیرامون دپارتمان دوره های عمومی


آیا دوره ها گارانتی بازگشت وجه دارند؟

تمامی دوره های دپارتمان دوره های عمومی مجتمع نرم افزاری جنوب دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد و در صورتی که متقاضی پس از اتمام دوره و شرکت در تمامی جلسات رضایت نداشته باشد کل وجه پرداختی برگشت داده می شود.

آیا مدارک پایان دوره برای کاردر صنعت ایران و یا ارائه برای مهاجرت و خارج از کشور کاربرد دارد؟

تمامی مدارک پایان دوره به صورت بین المللی می باشند و توسط نماینده ی قانونی مرکز صدور گواهی در تهران صادر می شود و مشخصاتی مثل 1.نام و نام خانوادگی متقاضی 2.نام دوره ای که در آن شرکت کرده 3.مدت زمان دوره 4.تاریخ برگزاری دوره در آن ذکر شده و در پایین مدرک یک کد استعلام 8 رقمی ذکر شده که می بایست به سایت اصلی موسسه که توسط اعضای اصلی موسسه که در خارج از ایران هستند وآن را مدیریت میکنند مراجعه نمود (آدرس سایت در زیر مدرک ذکر شده است) ودر قسمت REGISTER با زدن کد 8 رقمی استعلام مشخصات فرد به نمایش در می آید و لازم به ذکر است که این مدرک در تمامی موسسات و صنایع در ایران به رسمیت شناخته شده است و کاربرد دارد و همچنین قابل ترجمه و استعلام برای ارائه برای مهاجرت وموسسات خارجی می باشد.

آیا در مدرک پایان دوره نمره قبولی در آزمون و یا شرکت در کلاس به صورت آنلاین را مشخص می کنند؟

در مدرک، نمره قبولی در آزمون و شرکت به صورت آنلاین(غیرحضوری) ذکر نمی شود.

آیا مدرک پایان دوره دارای تاریخ انقضاء (Expire Date)می باشد؟

اعتبار مدرک به مدت 2سال می باشد که این نکته خود نشان از اعتبار این مدرک دارد ومانند دیگر مدارک مهم و بین المللی مانند آزمون زبان TOEFLو یا IELTS پس از مدت ذکر شده در مدرک فاقد اعتبار می باشند و در صورت نیاز متقاضی می تواند مجدد به موسسه مراجعه کند وتنها در آزمون دوره شرکت کندودر صورت قبولی مدرک مجددا صادر می شود و نیاز به پرداخت هزینه کل کلاس نمی باشد.

دوره ها بصورت حضوری هستند یا آنلاین؟

تمامی دوره های دپارتمان دوره های عمومی آنلاین(غیرحضوری) هستند و موسسه هیچگونه کلاسی به صورت حضوری برگزار نمی کند.

دوره های عمومی چه کمکی به ما می کنند؟

دوره های صنعتی و آکادمیک دپارتمان دوره های عمومی سافت جنوب به شما کمک می کند، تا به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید، و برای بازارکار آماده شوید.

پس از پایان دوره ها چه چیزی به ما تعلق می گیرد؟

مجتمع نرم افزاری جنوب خود را مسئول میداند تا خدماتی را که ارائه میدهد با کیفیت عالی ارائه شوند که یکی از مهمترین برتری ما ارائه مدارک بین الملی قابل ترجمه و قابل استعلام می باشد که بابت این موضوع موسسه هزینه ی گزافی را متحمل می شود و مدارک دروه را به صورت رایگان به کارآموزان قبول شده در آزمون ارائه می دهد و در صورتی که متقاضی در شهری به جز اهواز باشد مدارک به صورت رایگان توسط پست پیشتاز برایشان ارسال می شود.

پس از پایان دوره ها چه چیزی به ما تعلق می گیرد؟

مجتمع نرم افزاری جنوب ، برترین برند تجاری و مرکز دوره های صنعتی ، آزمون استخدامی و پیشروی مهارتی است که همواره کوشیده است توازن منطقی بین نیازهای بازار کار و توانایی فنی متقاضیان را برقرار نموده و با ارایه آخرین روش های آموزشی و کادر مجرب اساتید که علاوه بر تحصیلات آکادمیک در صنعت نیز مشغول بکار می باشند دپارتمان های این مجموعه هریک با بهره مندی از تیم علمی مجرب در شاخه های مختلف علوم در زیر شاخه های گسترده ایی مشغول به خدمات رسانی مجتمع نرم افزاری جنوب ( سافت جنوب ) می باشند.

نظرات دانش آموختگان

نظرات متقاضیان و دانشپذیران دوره های عمومی


دانشجوی دوره

محمدحسن جباری

من پارسال برای یک آزمون استخدامی دعوت به مصاحبه شدم و ازم در زمینه matlabسوال پرسیدن ولی بلد نبودم واون شغلو از دست دادم تا این که بهمن 97اومدم کلاس matlab موسستون و این کلاس فوق العاده کامل بود و اونقدر به ما تمرین میدادن که جلسه اخر خودم متوجه علمم در matlabمیشدم .

دانشجوی دوره

امیر رضایی پور

من اهل لرستانم و خونم در سیل کاملا خراب شد ولی به خاطر ارتقا شغلی نیاز به یک دوره داشتم ولی واقعا دستم خالی بودوقتی باموسستون تماس گرفتم و متوجه صحت حرفام شدید آقای حمیدی خودش به من زنگ زد و نه تنها پولی نگرفت بلکه اماده این بودن که به من کمکم بکنه من تو دوره شرکت کردم و ماه بعدش پول دوره رو دادم ولی این انسانیت و محبت رو تا عمر دارم فراموش نمیکنم و دعاگوتون هستم.

دانشجوی دوره

امیر قاسمی

یکی از امکانات و مزایای خوب مجموعه سافت جنوب که نظر من روا جلب کرد ارائه مدارک بین المللی بعد از پایان دوره بودکه بعد از بررسی هام متوجه اعتبارش شدم این مدرک برام خیلی کاربردی بود و کمک بزرگی به من کرد.

keyboard_arrow_up