سبد خرید 0

شما در مجتمع نرم افزاری جنوب

پیشرفت را احساس می کنید!

مجتمع نرم افزاری جنوب به منظور پرورش نیروی انسانی متخصص و کارآزموده برای آماده سازی بازارکار و صنعت و همچنین پاسخ به نیازهای کارفرمایان محترم و آزمایشگاه های مختلف و ارتقای سطح کیفی نیروی کار متخصص، مجتمع نرم افزاری جنوب (سافت جنوب) اقدام به برگزاری دوره های صنعتی و آکادمیک، تخصصی شغل محور در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، آزمایشگاه های شیمی و غیره نموده است. مفاهیم و اصول اساسی و آموزش های ویژه بازار کار این صنایع در دوره های دپارتمان نفت، شیمی و گاز آموزش داده خواهد شد.

دوره های دپارتمان نفت ، شیمی و گاز

نام دورهتاریخ شروعمدت(ساعت) قیمت آزاد جزئیات دوره/ثبت نام آنلاین
دوره تربیت کارشناس" PIPING"امکان ثبت نام
تا انتهای ترم پاییز
118ساعت1.176.000 ثبت نام
دوره تربیت کارشناس" تجهیزات دوار و ثابت"امکان ثبت نام
تا انتهای ترم پاییز
64ساعت468.000 ثبت نام
دوره جامعSOLIDWORKS1398/8/932ساعت290.000 ثبت نام
دوره مقدماتی تئوری PIPING1398/8/2218ساعت270.000 ثبت نام
انتخاب متریال پایپینگ (Material Selection)1398/8/2316ساعت260.000 ثبت نام
دوره آموزشی PFD & P&ID1398/8/2636ساعت340.000 ثبت نام
دوره جامع آشنایی با تجهیزات دوار1398/8/3024ساعت390.000 ثبت نام
استاندارد های ASME صنعت پایپینگ (Piping standard )1398/9/616ساعت270.000 ثبت نام
دوره پیشرفته تئوری PIPING1398/9/718ساعت320.000 ثبت نام
دوره AUTOCAD 2D & 3D1398/9/2016ساعت280.000 ثبت نام
دوره جامع نرم افزار PDMS1398/9/2118ساعت290.000 ثبت نام
دوره آموزشی نرم افزار MATLAB1398/9/2424ساعت290.000 ثبت نام
دوره جامع آشنایی با تجهیزات ثابت1398/9/2824ساعت390.000 ثبت نام
دوره جامع آشنایی با شیر های صنعتی 1398/10/416ساعت270.000 ثبت نام
دوره DATASHEET1398/10/518ساعت290.000 ثبت نام

شما سزاوار یک تجربه عالی از سافت جنوب هستید!

group233
350,000 تومان
بدون امتیاز 0 رای
مدرس : حامد تقوی
group232
450,000 تومان

جدیدترین دوره ها

جدیدترین دوره های دپارتمان نفت، شیمی و گاز

سئوالات متداول دپارتمان نفت ،شیمی و گاز

پاسخ سوالات شما پیرامون دپارتمان نفت، شیمی و گاز


آیا دوره های دپارتمان نفت، شیمی و گاز گارانتی بازگشت وجه دارند؟

تمامی دوره های دپارتمان نفت، شیمی و گاز مجتمع نرم افزاری جنوب دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد و در صورتی که متقاضی پس از اتمام دوره و شرکت در تمامی جلسات رضایت نداشته باشید کل وجه پرداختی برگشت داده می شود.

آیا مدارک پایان دوره برای کاردر صنعت ایران و یا ارائه برای مهاجرت و خارج از کشور کاربرد دارد؟

تمامی مدارک پایان دوره به صورت بین المللی می باشند و توسط نماینده ی قانونی مرکز صدور گواهی در تهران صادر می شود و مشخصاتی مثل 1.نام و نام خانوادگی متقاضی 2.نام دوره ای که در آن شرکت کرده 3.مدت زمان دوره 4.تاریخ برگزاری دوره در آن ذکر شده و در پایین مدرک یک کد استعلام 8 رقمی ذکر شده که می بایست به سایت اصلی موسسه که توسط اعضای اصلی موسسه که در خارج از ایران هستند و آن را مدیریت میکنند مراجعه نمود (آدرس سایت در زیر مدرک ذکر شده است) و در قسمت REGISTER با زدن کد 8 رقمی استعلام مشخصات فرد به نمایش در می آید و لازم به ذکر است که این مدرک در تمامی موسسات و صنایع در ایران به رسمیت شناخته شده است و کاربرد دارد و همچنین قابل ترجمه و استعلام برای ارائه برای مهاجرت و موسسات خارجی می باشد.

آیا در مدرک پایان دوره نمره قبولی در آزمون و یا شرکت در کلاس به صورت آنلاین را مشخص می کنند؟

در مدرک، نمره قبولی در آزمون و شرکت به صورت آنلاین (غیرحضوری) ذکر نمی شود.

آیا مدرک پایان دوره دارای تاریخ انقضاء (Expire Date)می باشد؟

اعتبار مدرک به مدت 2سال می باشد که این نکته خود نشان از اعتبار این مدرک دارد ومانند دیگر مدارک مهم و بین المللی مانند آزمون زبان TOEFLو یا IELTS پس از مدت ذکر شده در مدرک فاقد اعتبار می باشند و در صورت نیاز متقاضی می تواند مجدد به موسسه مراجعه کند وتنها در آزمون دوره شرکت کندودر صورت قبولی مدرک مجددا صادر می شود و نیاز به پرداخت هزینه کل کلاس نمی باشد.

دوره های دپارتمان گاز، نفت و شیمی بصورت حضوری هستند یا آنلاین؟

تمامی دوره های دپارتمان گاز، نفت و شیمی آنلاین(غیرحضوری) هستند و موسسه هیچگونه کلاسی به صورت حضوری برگزار نمی کند.

دوره های دپارتمان نفت، شیمی و گاز چه کمکی به ما می کنند؟

دوره های صنعتی و آکادمیک دپارتمان گاز، نفت و شیمی سافت جنوب به شما کمک می کند، تا به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید، و برای بازارکار آماده شوید.

پس از پایان دوره ها چه چیزی به ما تعلق می گیرد؟

مجتمع نرم افزاری جنوب خود را مسئول میداند تا خدماتی را که ارائه میدهد با کیفیت عالی ارائه شوند که یکی از مهمترین برتری ما ارائه مدارک بین الملی قابل ترجمه و قابل استعلام می باشد که بابت این موضوع موسسه هزینه ی گزافی را متحمل می شود و مدارک دروه را به صورت رایگان به کارآموزان قبول شده در آزمون ارائه می دهد و در صورتی که متقاضی در شهری به جز اهواز باشد مدارک به صورت رایگان توسط پست پیشتاز برایشان ارسال می شود.

چرا باید سافت جنوب را انتخاب کنیم؟

مجتمع نرم افزاری جنوب ، برترین برند تجاری و مرکز دوره های صنعتی ، آزمون استخدامی و پیشروی مهارتی است که همواره کوشیده است توازن منطقی بین نیازهای بازار کار و توانایی فنی متقاضیان را برقرار نموده و با ارائه آخرین روش های آموزشی و کادر مجرب اساتید که علاوه بر تحصیلات آکادمیک در صنعت نیز مشغول بکار می باشند دپارتمان های این مجموعه هریک با بهره مندی از تیم علمی مجرب در شاخه های مختلف علوم در زیر شاخه های گسترده ایی مشغول به خدمات رسانی مجتمع نرم افزاری جنوب ( سافت جنوب ) می باشند.

نظرات دانش آموختگان

نظرات متقاضیان و دانشپذیران دوره های دپارتمان نفت، شیمی و گاز


دانشجوی دوره

رامین اکبرنژاد

وای که چقدر این دوره pipingتون خوب بود استاد جبه داری هم ماشالله خستگی ناپذیر یکسره درس میداد واطلاعات دست اولی رو تو این زمینه بهمون میداد.ای کاش ودتر باهاتون آشنا شده بودم به خاطر این که دوتا از بچه ها سر کلاس دقیقا مثل من تازه از سربازی اومده بودن وبرخی دوره های دیگه هم اومده بودن ومیشد متوجه بالا بودن سطح علمیشون شد ولی من تمام سعیمو میکنم باقی دوره های مرتبط با pipingهم شرکت کنم.سرکلاس pipingدکتر ادم قشنگ عاشق pipingمییشه .

دانشجوی دوره

امرالله پارسامقدم

من از تیم حرفه ای شما واقعا ممنونم به خاطر این خدماتتون هم قیمت خیلی مناسب تره نسبت به باقی موسسات و هم این که کلاس آنلاینتون فوق العاده بود ومحیط کاربریش راحته ودر نهایت از مهندس رفیعی بابت دوره ی شیرهای صنعتی تشکر میکنم واقعا بیان خوبی داشتن ومطالب رو با یک دید صنعتی درس دادن که یکی از مزیت های مدرس صنعتیه

دانشجوی دوره

امیرحسین پاپری

من دانشجوی ارشد مهندسی شیمی هستم وبرای پایان نامم نیاز به شبیه سازی با aspen hysysداشتم که استادم موسسه شما رو معرفی کرد و فقط با دوره مقدماتیش تونستم شبیه سازیه پایان ناممو درست انجام بدم که اینو مدیون مهندس گلستانم ایشون معلومه با این نرم افزار زیاد کارکرده و ادم با سوادیه البته مثال های صنعتی و کاربردیشون که دیگه نور علی نور بود. من به واسطه ایشون عاشق شبیه سازی و کارفرآیندی شدم و قطعا دوره پیشرفتش هم میام.

keyboard_arrow_up