سبد خرید 0

شما در مجتمع نرم افزاری جنوب

به یک مهندس HSE تبدیل می شوید!

دپارتمان HSE مجتمع نرم افزاری جنوب با هدف ارتقاء دانش تخصصی مهندسین و متخصصین و شاغلین صنایع مختلف کشور بصورت دوره های صنعتی و کاربردی، آکادمیک پایه گذاری گردیده است.
دپارتمان HSE به پشتوانه برخورداری از اساتید و مدرسین مجرب و با سابقه و بکارگیری امکانات و تجهیزات مناسب توانسته است بستر مناسبي را جهت پيشرفت و افزايش سطح آگاهي و مهارت هاي تخصصي دانش پذيران، مهندسين فراهم نمايد.

دوره های دپارتمان HSE

نام دورهتاریخ شروعمدت(ساعت) قیمت آزادجزئیات دوره/ثبت نام آنلاین
دوره “تربیت کارشناسHSE”امکان ثبت نام
تا انتهای ترم پاییز
108 ساعت954.000 ثبت نام
دوره تربیت افسر hse1398/8/424ساعت290.000 ثبت نام
دوره HSE-MS1398/8/1816ساعت240.000 ثبت نام
دوره تدوین و نگارش HSE Plan1398/9/616ساعت240.000 ثبت نام
دوره آمادگی آزمون استخدامی HSE1398/9/164ساعت90.000 ثبت نام
دوره ایمنی وبازرسی ماشین آلات صنعتی1398/9/1816ساعت250.000 ثبت نام
سیستم مدیریت یکپارچه ISO9001 , 14001 , 18001 , 45001) IMS)1398/9/2124ساعت290.000 ثبت نام
دوره ارزیابی ریسک1398/10/68ساعت190.000 ثبت نام

یک انتخاب درست مساوی است با آینده ای بهتر!

group233
350,000 تومان
بدون امتیاز 0 رای
مدرس : حامد تقوی
group232
450,000 تومان

جدیدترین دوره ها

جدیدترین دوره های دپارتمان HSE

سئوالات متداول دپارتمان ایمنی

پاسخ سوالات شما پیرامون دپارتمان HSE و ایمنی


آیا دوره ها گارانتی بازگشت وجه دارند؟

تمامی دوره های دپارتمانHSE مجتمع نرم افزاری جنوب دارای ضمانت بازگشت وجه می باشد و در صورتی که متقاضی پس از اتمام دوره و شرکت در تمامی جلسات رضایت نداشته باشد کل وجه پرداختی برگشت داده می شود.

آیا مدارک پایان دوره برای کاردر صنعت ایران ویا ارائه برای مهاجرت وخارج از کشور کاربرد دارد؟

تمامی مدارک پایان دوره به صورت بین المللی می باشند و توسط نماینده ی قانونی مرکز صدور گواهی در تهران صادر می شود و مشخصاتی مثل1.نام و نام خانوادگی متقاضی2.نام دوره ای که در آن شرکت کرده3.مدت زمان دوره4.تاریخ برگزاری دوره در آن ذکر شده و در پایین مدرک یک کد استعلام 8رقمی ذکر شده که می بایست به سایت اصلی موسسه که توسط اعضای اصلی موسسه که در خارج از ایران هستند وآن را مدیریت میکنند مراجعه نمود(آدرس سایت در زیر مدرک ذکر شده است) ودر قسمت REGISTER با زدن کد 8رقمی استعلام مشخصات فرد به نمایش در می آیدولازم به ذکر است که این مدرک در تمامی موسسات و صنایع در ایران به رسمیت شناخته شده است و کاربرد دارد وهمچنین قابل ترجمه و استعلام برای ارائه برای مهاجرت وموسسات خارجی می باشد.

آیا در مدرک پایان دوره نمره قبولی در آزمون و یا شرکت در کلاس به صورت آنلاین را مشخص می کنند؟

در مدرک، نمره قبولی در آزمون و شرکت به صورت آنلاین (غیرحضوری) ذکر نمی شود.

آیا مدرک پایان دوره دارای تاریخ انقضاء (Expire Date)می باشد؟

اعتبار مدرک به مدت 2سال می باشد که این نکته خود نشان از اعتبار این مدرک دارد ومانند دیگر مدارک مهم و بین المللی مانند آزمون زبان TOEFLو یا IELTS پس از مدت ذکر شده در مدرک فاقد اعتبار می باشند و در صورت نیاز متقاضی می تواند مجدد به موسسه مراجعه کند وتنها در آزمون دوره شرکت کندودر صورت قبولی مدرک مجددا صادر می شود و نیاز به پرداخت هزینه کل کلاس نمی باشد.

دوره ها بصورت حضوری هستند یا آنلاین؟

تمامی دوره های دپارتمان HSE آنلاین(غیرحضوری) هستند و موسسه هیچگونه کلاسی به صورت حضوری برگزار نمی کند.

دوره های دپارتمان HSE چه کمکی به ما می کنند؟

دوره های صنعتی و آکادمیک دپارتمان HSE سافت جنوب به شما کمک می کند، تا به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید، و برای بازارکار آماده شوید.

پس از پایان دوره ها چه چیزی به ما تعلق می گیرد؟

مجتمع نرم افزاری جنوب خود را مسئول میداند تا خدماتی را که ارائه میدهد با کیفیت عالی ارائه شوند که یکی از مهمترین برتری ما ارائه مدارک بین الملی قابل ترجمه و قابل استعلام می باشد که بابت این موضوع موسسه هزینه ی گزافی را متحمل می شود و مدارک دروه را به صورت رایگان به کارآموزان قبول شده در آزمون ارائه می دهد و در صورتی که متقاضی در شهری به جز اهواز باشد مدارک به صورت رایگان توسط پست پیشتاز برایشان ارسال می شود.

چرا باید سافت جنوب را انتخاب کنیم؟

مجتمع نرم افزاری جنوب ، برترین برند تجاری و مرکز دوره های صنعتی ، آزمون استخدامی و پیشروی مهارتی است که همواره کوشیده است توازن منطقی بین نیازهای بازار کار و توانایی فنی متقاضیان را برقرار نموده و با ارایه آخرین روش های آموزشی و کادر مجرب اساتید که علاوه بر تحصیلات آکادمیک در صنعت نیز مشغول بکار می باشند دپارتمان های این مجموعه هریک با بهره مندی از تیم علمی مجرب در شاخه های مختلف علوم در زیر شاخه های گسترده ایی مشغول به خدمات رسانی مجتمع نرم افزاری جنوب ( سافت جنوب ) می باشند.

نظرات دانش آموختگان

نظرات متقاضیان و دانشپذیران دوره های دپارتمان ایمنی و HSE


دانشجوی دوره

امیر قاسمی

یکی از خوبیای مدرس دوره HSE این بود که صنعتی بودن و موارد واقعی و چالش ها رو بررسی میکرد و فراتر از مطالب کلاسیک و کتاب توضیح میدادن که تنها دلیلش این بود که خودشون کار کردن در صنعت و بعد از چند دقیقه صحبت باهاشون راحت میشد متوجه علمشون شد.

دانشجوی دوره

شایان جعفری

دوره افسر hseعالی بود به چند دلیل1.میشد در کلاس آنلاین بچه ها صحبت کنن با استاد وبیکدیگر و تعدادی از دوستان که صنعتی بودن نظرات خوبی راجع به بحث کلاس میدادن وبحث خیلی موشکافی میشد2.مدرستون مهندس بهمنی فوق العاده صبور بودن در پاسخ دهی به سوالاتم چه حین کلاس چه بعد کلاس از طریق تلگرام3.مدرکی که میدید در زمینه hseخیلی معتبره و میشه باهاش تو ایران رفت سر کار و برای منی که رشتم hseنیست ومی خوام وارد کار hseبشم مزیت بزرگیه در مجموع ممنونم بابت این خدمات

دانشجوی دوره

امیر قاسمی

من چند وقت بود نیاز به مشاوره در زمینه ارزیابی ریسک داشتم تا این که تبلیغ شما رو دیدم و شما برای من جلسه با مهندس بابک پور گذاشتیدو واقعا شما با حمایتتون ومهندس بابک پور با علم و حرفاش تونست در زمینه مورد نظرم کمک بزرگی کنه .

keyboard_arrow_up